Zobacz, ile zapłacimy za Twoje klocki!

Cena dla fanów na FB

0 zł

Regularna cena

0 zł
 • Waldek
  Z powodu budowy domu musiałem sprzedać swoją wieloletnią kolekcję LEGO Technic. Ten serwis zaoferował najwyższą cenę. Lubię współpracować z profesjonalistami i tak było tym razem. Polecam wszystkim skupujemylego.pl
  88 KG
 • Krzysztof
  Zanim użyłem tej strony rozważałem inne sposoby sprzedaży klocków i tutaj są zdecydowanie najlepsze warunki. Nie muszę robić zdjęć, wystawiać ogłoszeń i nigdzie jeździć. Odebrali klocki z domu, a listonosz przyniósł pieniądze.
  4 KG
 • Dagmara
  Syn nie bawił się klockami od kilku lat i tylko się kurzyły w szafie. Dzięki tej stronie sprzedałam je za bardzo dobrą cenę, a syn ma pieniądze na swoje wydatki. Kurier odebrał klocki, a następnęgo dnia miałam pieniądze na koncie. Bardzo polecam.
  7 KG
 • Adam
  Kupujacy udziela wszelkich informacji, sprzedaz przebiegla bardzo szybko,bez problemow. Serdecznie polecam!
  9 KG
 • Monika
  super pomysł na pozbycie się zalegających bez potrzeby klocków, satysfakcjonująca zapłata, zachęcam wszystkich :):):)
  11 KG
§ 1. Postanowienia ogólne

1.1.  Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu, a także warunki na jakich – w jego ramach – dokonywana jest sprzedaż Klocków LEGO na rzecz Skupującego.

 

§ 2. Definicje

Serwis- serwis internetowy dostępny w domenie „SkupujemyKlocki.pl”, umożliwiający Użytkownikom dokonanie sprzedaży Klocków Lego na rzecz Skupującego.
Sprzedający – osoba korzystająca z Serwisu,
Skupujący – Firma ARMINES TOYA Bartosz Rurarz z siedzibą w Starachowicach, przy ul. Owocowej 11, wpisana do Ewidencji Działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Starachowice pod nr 14136/2011, NIP: 6642108937, REGON: 260446585
Klocki LEGO – używane klocki LEGO wyprodukowane przez firmę LEGO, pochodzące z oryginalnych zestawów, w stanie niezniszczonym. Minimalna sprzedawana ilość to 2 kg. (dwa kilogramy). Aktualna cena podana jest w kalkulatorze na stronie głównej Serwisu oraz w zakładce Informacje. Nie akceptowane są elementy znacznie zabrudzone, mokre, zabłocone, posklejane, porysowane, połamane, posiadające uszkodzenia mechaniczne, pomalowane lub zanieczyszczone w inny sposób.
Zlecenie– przesłany formularz znajdujący się w Serwisie zawierający orientacyjną ilość sprzedawanych Klocków LEGO oraz dane Sprzedającego umożliwiające odbiór przesyłki i przekazanie zapłaty.
Regulamin – niniejszy Regulamin Serwisu skupujemyLEGO.pl

 

§ 3. Przebieg transakcji

3.1 Podczas składania zlecenia Sprzedający jest zobowiązany do podania danych umożliwiających odbiór przesyłki oraz danych umożliwiających dokonanie zapłaty. Po złożeniu Zlecenia Sprzedający otrzyma potwierdzenie mailowe.
3.2 Transport Klocków LEGO odbywa się na koszt Skupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej współpracującej ze Skupującym. Data odbioru Klocków LEGO zostanie ustalona ze Sprzedającym telefonicznie lub mailowo.
Sprzedający otrzyma od Skupującego drogą mailową etykietę adresową do umieszczenia na przesyłce oraz potwierdzenie odbioru, które powinno zostać podpisane przez kuriera w momencie odebrania przesyłki.
Sprzedający powinien wysyłać Klocki LEGO w dobrze zabezpieczonych opakowaniach, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia.
3.3 Po otrzymaniu przesyłki przez Skupującego Klocki LEGO zostaną zweryfikowane. Klocki LEGO są wyceniane z dokładnością do 0,25 kg. Sprzedający zobowiązuje się do wykonania rzetelnej weryfikacji otrzymanych klocków LEGO usuwając wszystkie elementy niespełniające kryteriów.
3.4 Sprzedający otrzymuje należną zapłatę poprzez przelew na konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres podany w Zleceniu. Sprzedający samodzielnie wybiera formę zapłaty składając Zlecenie. Zapłata zostanie dokonana w ciągu 24 h od otrzymania przesyłki. W przypadku wyboru zapłaty przekazem pocztowym całkowita kwota zapłaty zostanie pomniejszona o 5 zł.
3.5 W przypadku znacznych różnic pomiędzy deklarowaną zawartością Klocków LEGO w przesyłce, a stanem faktycznym Skupujący skontaktuje się ze Sprzedającym w celu dokonania dalszych ustaleń. W przypadku, gdy waga Klocków LEGO w przesyłce będzie mniejsza niż 2 kg, całkowita kwota zapłaty zostanie pomniejszona o koszt odbioru przesyłki, tj. 18 zł. W przypadku odmowy finalizacji zlecenia Skupujący zastrzega sobie prawo do naliczenia opłaty za weryfikację otrzymanych klocków w wysokości 20 PLN za każdy kilogram wagi netto otrzymanej przesyłki. Koszt odesłania przesyłki, tj. 18 PLN, pokrywa Sprzedający. Warunkiem odesłania przesyłki jest uiszczenie opłaty za weryfikację oraz przesyłkę zwrotną na wskazane konto bankowe.
3.6 W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych lub nieprawidłowych danych w Zleceniu, Skupujący zastrzega sobie prawo do anulowania Zlecenia.
3.7 Skupujący oferuje wyższą cenę dla Sprzedających, którzy zostali fanami strony (www.facebook.com/skupujemylego) w serwisie Facebook. Warunkiem zastosowania wyższej ceny jest zgodność danych (imię i nazwisko) Skupującego z danymi konta Facebook, przez które została polubiona strona.