Zobacz, ile zapłacimy za Twoje klocki!

Cena dla fanów na FB

0 zł

Regularna cena

0 zł
 • Waldek
  Z powodu budowy domu musiałem sprzedać swoją wieloletnią kolekcję LEGO Technic. Ten serwis zaoferował najwyższą cenę. Lubię współpracować z profesjonalistami i tak było tym razem. Polecam wszystkim skupujemylego.pl
  88 KG
 • Krzysztof
  Zanim użyłem tej strony rozważałem inne sposoby sprzedaży klocków i tutaj są zdecydowanie najlepsze warunki. Nie muszę robić zdjęć, wystawiać ogłoszeń i nigdzie jeździć. Odebrali klocki z domu, a listonosz przyniósł pieniądze.
  4 KG
 • Dagmara
  Syn nie bawił się klockami od kilku lat i tylko się kurzyły w szafie. Dzięki tej stronie sprzedałam je za bardzo dobrą cenę, a syn ma pieniądze na swoje wydatki. Kurier odebrał klocki, a następnęgo dnia miałam pieniądze na koncie. Bardzo polecam.
  7 KG
 • Adam
  Kupujacy udziela wszelkich informacji, sprzedaz przebiegla bardzo szybko,bez problemow. Serdecznie polecam!
  9 KG
 • Monika
  super pomysł na pozbycie się zalegających bez potrzeby klocków, satysfakcjonująca zapłata, zachęcam wszystkich :):):)
  11 KG

 

Serwis SkupujemyKlocki.pl to największy internetowy skup klocków LEGO w Polsce. Oferujemy najwyższe ceny i najszybszą obsługę. Skup prowadzony jest przez firmę armines TOYA, która działa na rynku od ponad trzech lat. Transakcja jest więc w pełni bezpieczna i profesjonalna. Działamy w całej Polsce, a sprzedawane klocki są odbierane bezpośrednio z Państwa domu.

Skupujemy oryginalne klocki LEGO ze wszystkich serii i ze wszystkich lat produkcji.

 

Regularna cena za 1 kg używanych klocków LEGO to 35 zł.

Istnieje możliwość uzyskania wyższej ceny. W tym celu wystarczy polubić naszą stronę w serwisie Facebook (www.facebook.com/skupujemylego) oraz zaznaczyć odpowiednią opcję podczas wysyłania Zlecenia. Cena dla fanów to 40 zł/kg.

 

 

Cała transakcja zamyka się w trzech prostych krokach:

 

 1. Wypełnienie formularza

Wystarczy podać adres, z którego nasz kurier odbierze klocki, dane kontaktowe oraz orientacyjną masę klocków (minimalna ilość to 2 kg).

Po wysłaniu zlecenia prześlemy potwierdzenie jego otrzymania. W ciągu kilku godzin nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu odbioru przesyłki.

Po rozmowie nasz konsultant prześle etykietę na przesyłkę do wydrukowania oraz potwierdzenie odbioru.

 

 1. Nasz kurier odbierze klocki

Nasz konsultant udzieli niezbędnych informacji w jaki sposób zapakować klocki, aby bezpiecznie do nas dotarły. W ustalonym terminie kurier odbierze od Państwa przesyłkę z klockami potwierdzając to podpisem. Współpracujemy z najlepszą firmą kurierską UPS co zapewnia miły i szybki odbiór przesyłki.

 

 1. Wypłacamy pieniądze

Po otrzymaniu przesyłki zostanie ona przez nas zweryfikowana. Tego samego dnia dokonamy zapłaty. Oferujemy Państwu przelew na konto lub przekaz pocztowy. Klocki są wyceniane z dokładnością do 0,25 kg.

Na każdym etapie realizacji transakcji możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

 

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie procesu przeprowadzania transakcji prosimy o kontakt. Wszystkie dane znajdują się w zakładce kontakt.